טיפול NLP פסיכולוגי

מה זה NLP

ברוכים הבאים לרמי מאסטר NLP

נעים מאוד שמי רמי בן דוסא ואני מאסטר ב NLP – מטפל ומנחה סדנאות לטיפול ולשיפור הביטחון העצמי.

אבל לפני הכל אשמח להסביר לכם מה זה NLP ואיך זה יכול לעזור ולשפר לכם את איכות החיים.

מה זה טיפול NLP וממה כולם מתלהבים כשהם מדברים על טיפול ב -NLP ואיך זה עזר להם לשיפור חוסר הביטחון העצמי?

טיפול NLP היא שיטה שמאפשרת לנו לשנות את דרך החשיבה כדי להצליח ולעשות שינויים בחיים. להשיג את המטרות שלנו, להמשיך להתפתח, להצליח וליצור לעצמנו חיים טובים ומאושרים יותר ובעיקר להעלאת הביטחון העצמי שלכם.

כדי להבין איך שיטת טיפול NLP עובדת אנחנו חייבים קודם  כל להבין מה קורה כשאנשים רוצים לעשות שינויים בחיים שלהם והם לא מצליחים?

ניתן כמה דוגמאות:

👈 שגבר או בחורה, שמחפשים זוגיות הם נירשמים לאין ספור אתרי הכרויות וכשהם יוצאים לדייט, זה ניגמר באכזבה גדולה

👈 הורה מנסה לתקשר עם ילדיו המתבגרים בצורה נעימה ומכבדת, אבל איכשהו הוא מוצא את עצמו מאבד שליטה צועק וכועס עליהם למרות שהוא לא רצה להיות שם

למה כל זה קורה?

*⃣ בחורה ששמעה אולי הרבה מסביבתה הקרובה ומהחברות על כמה הגברים הם לא רציניים ואולי גם פגשה נשים גרשות, שבגלל מה שהן עברו היא החליטה שעליה להיזהר ולהישמר מגברים וזה בעצם מה שיכול להיות מונע ממנה להכנס לזוגיות וגורם לה לחוסר הביטחון העצמי.

*⃣ גבר שיוצא להרבה דייטים ולא מצליח, יכול להיות כשהיה צעיר הוא שמע הרבה "שכל" הבחורות מחפשות גברים גבוהים חתיכים, עשירים ושריריים. זה לא משנה מה הוא יעשה כל עוד בתוך תוכו הוא מאמין בזה ויודע שהוא לא כזה. הביטחון העצמי שלו יורד ולכן הוא לא מצליח ליצור זוגיות.

מהם התסמינים של החסמים? 

הם יכולים להיות – חסם התנהגותי, רגשי,  חסם במחשבה, חסם באמונות מגבילות.  וכך נוצר המצב שהאדם תקוע בחייו בצורה שהיא לא מודעת בגלל אותן האמונות שאימץ לעצמו  מאירועים וחויות מהעבר שלו  שקבורים אצלו בתת מודע ובעצם מונעים ממנו לנהל חיים מאושרים רגועים וטובים יותר.

מטופלים רבים שמגיעים לטיפול NLP מדווחים כי הטיפול עשה עבורם פלאים וסייע להם להתמודד עם קשיים ואירועים בחיים שלהם.

כמטפל NLP אני מאמין מאוד בתהליכים ממוקדים כדי להצליח ליצור פריצת דרך חדשה בחשיבה ובפעולות שהמתאמן עושה במהלך הטיפול. מכיוון שלכל בני האדם יש את כל המשאבים הדרושים על מנת לבצע שינויים בחייהם וליצור ביטחון עצמי כשהם ממוקדים בהצלחות שחוו בחייהם ולא מרוכזים בכשלונות שלהם. וכאן כמטפל NLP אני עוזר למטופל באמצאות דימיון מודרך לחוות את ההצלחות יותר מהאי הצלחות, ללמוד כל הזמן שהכשלון הוא רק דרך למשוב למידה, אין הצלחה שלא היה בה כשלון לפני (תבדקו אותי)

 

לאחר שתחוו את חווית ההצלחה באמצאות הדימיון המודרך והכלים של ה NLP תתחילו לחוות שינויים רבים יחסית, ותרכשו דפוסי חשיבה והתנהגות חדשים ויעילים יותר בדרך להשגים שאתם רוצים בחייכם. ובהמשך לאט לאט אתם תוכלו להיות המטפלים של עצמכם ולהפחית את התלות שלכם במפגשים השבועים שלנו.

הטיפולים מתקיימים ברמת גן בקליניקה או בביתכם. יש גם אפשרות למפגשים בזום לפי בקשתכם

ניתן לשחזר כל הצלחה

אין הצלחה שלא ניתן לשחזר, אם הצליחו פעם אחת להגיע אליה. אז תמיד יהיה ניתן להגיע גם בפעם השניה

צרו איתי קשר ואשמח לשוחח איתכם