טיפול NLP פסיכולוגי

מה זה NLP וממה כולם מתלהבים כשהם מדברים על NLP ואיך זה עזר להם לשיפור חוסר הביטחון העצמי?

NLP היא שיטה שמאפשרת לנו לשנות את דרך החשיבה כדי להצליח ולעשות שינויים בחיים. להשיג את המטרות שלנו, להמשיך להתפתח, להצליח וליצור לעצמנו חיים טובים ומאושרים יותר ובעיקר להעלאת הביטחון העצמי שלכם.

כדי להבין איך שיטת ה NLP עובדת אנחנו חייבים קודם  כל להבין מה קורה כשאנשים רוצים לעשות שינויים בחיים שלהם והם לא מצליחים?

ניתן כמה דוגמאות:

👈 שגבר או בחורה, שמחפשים זוגיות הם נירשמים לאין ספור אתרי הכרויות וכשהם יוצאים לדייט, זה ניגמר באכזבה גדולה

👈 הורה מנסה לתקשר עם ילדיו המתבגרים בצורה נעימה ומכבדת, אבל איכשהו הוא מוצא את עצמו מאבד שליטה צועק וכועס עליהם למרות שהוא לא רצה להיות שם

למה כל זה קורה?

*⃣ בחורה ששמעה אולי הרבה מסביבתה הקרובה ומהחברות על כמה הגברים הם לא רציניים ואולי גם פגשה נשים גרשות, שבגלל מה שהן עברו היא החליטה שעליה להיזהר ולהישמר מגברים וזה בעצם מה שיכול להיות מונע ממנה להכנס לזוגיות וגורם לה לחוסר הביטחון העצמי.

*⃣ גבר שיוצא להרבה דייטים ולא מצליח, יכול להיות כשהיה צעיר הוא שמע הרבה "שכל" הבחורות מחפשות גברים גבוהים חתיכים ושריריים. זה לא משנה מה הוא יעשה כל עוד בתוך תוכו הוא מאמין בזה ויודע שהוא לא כזה. הביטחון העצמי שלו יורד ולכן הוא לא מצליח ליצור זוגיות.

מהם התסמינים של החסמים? 

הם יכולים להיות – חסם התנהגותי, חסם רגשי,  חסם במחשבה, חסם באמונות.  וכך נוצר המצב שהאדם תקוע בצורה שהיא לא מודעת בגלל אותן האמונות שאימץ לעצמו  מאירועים וחויות מהעבר שלו  שקבורים אצלו בתת מודע ומונעים ממנו לנהל חיים מאושרים רגועים וטובים יותר.

רוצים לדעת ולהבין טוב יותר מה זה NLP? 

הצטרפו אלי לטפול NLP פרטני אחד על אחד ותראו את התוצאות שזה מביא.

או לסדנאות וקורסי NLP להתפתחות אישית ולשיפור הביטחון העצמי שלכם. 

 

 

טיפול NLP פרטני אחד על אחד

* בטיפול NLP אחד על אחד, אני מתחיל בשיחת הכרות שבה אני מסביר לכם מה זה NLP ואיך שיטת הטיפול הפסיכולוגי ב NLP  יכולה לעזור לכם ולבעיה שבגללה הגעתם אלי.

 במפגש הזה אני גם מספר לכם על עצמי ועל הרקע שלי, על הגישה שלי כמטפל NLP. חשוב לי מאוד להבין מה הביא אתכם להגיע אלי לטיפול  ומה מבחינתכם יחשב להצלחה?

נתאם ציפיות ונפרוץ את המחשבות השליליות שיוצרות את הקושי שבגללם הגעתם אלי.  חשובה לי ההצלחה שלכם ולא רק בגלל שאתם תרגישו טוב, אלה גם בזכות השליחות שלי  לעזור לכם.

* עלות המפגש הוא 250 שקל לשעה.  כמטפל NLP, אני תמיד מחוייב לתהליך הטיפול ולכן השעון אצלי לא מסיים את המפגש כשאנחנו בעיצומו של סשן טיפולי

יש גם אפשרות טיפול ע"י סדנאת NLP  להתפתחות אישית ושיפור הביטחון העצמי.  <<לפרטים נוספים על הסדנאות לחצו כאן>>

 

 

 

ניתן לשחזר כל הצלחה

אין הצלחה שלא ניתן לשחזר, אם הצליחו פעם אחת להגיע אליה. אז תמיד יהיה ניתן להגיע גם בפעם השניה

נגישות