רמי מאסטר NLP

רמי מאסטר NLP

מנחה ומרצה סדנאות/קורסי NLP
ליווי אישי אחד על אחד

מה חשוב יותר הדרך למטרה או מהירות ההגעה ליעד?

בואו ננסה לנתח את זה:

אם אנחנו עושים דרך מסוימת כדי להגיע למטרה ואנחנו למדים על הדרך את האתגרים שיש לנו ובעצם בזכות הדברים האלו אנחנו צוברים משוב בדרך ליעד שלנו, האם בעצם זה שאנחנו הופכים לטובים יותר? מנוסים יותר? בטוחים יותר?

זה באמת דבר שחשוב מאוד לדעת שלכל דבר  בחיינו יש את הדרך שלו ואת ההתקדמות בקצב שלו אין דבר כזה הצלחה ללא כשלון בדרך ובתחום ה NLP יש הנחת ייסוד שאומרת " אין כשלון יש רק משוב"   ובסדנאותNLP שלי אנחנו לומדים שבעצם כל הצלחה נולדה מ "כישלונות" אבל אנחנו כאנשים שמתעסקים בהתפתחות אישית לא רואים באתגרים שלנו את הכשלון כערך שלילי אלה כחיובי וזאת מכיוון שרק בזכות זה אנחנו מגיעים להצלחה במה שאנחנו רוצים להשיג כי מכל טעות אנחנו לומדים להבין איפה צריך לתקן ולשפר דברים? איפה אנחנו צריכים להיזהר? האם אני צריך עזרה בדרך לפרויקט שאני רוצה ליצור?

רוצים לדעת עוד מי עשה טעויות והם הפכו להצלחה גדולה?

אלברט איינשטיין – אמרו עליו שהוא אדם לא מוכשר ועושה הרבה טעיות, הוא אדם לא אחראי וכשלון נחרץ. אתם בוודאי כבר יודעים טוב מאוד מי זה האדם ומה הוא תרם לחברה הגלובלית אלברט איינשטיין פשוט למד מכל הטעיות שהיו בדרך ושיפר כל הזמן את מה שעשה ולא הצליח וזה בעצם מה שעשה אותו למי שהוא.

תומאס אדיסון – ממציא המנורה, כמה פעמים הוא ניסה וניסה עד שהצליח להמציא את המנורה? כן מיליון פעם עד שזה באמת הצליח. אתם מבינים שבעצם אי אפשר להצליח לעשות משהו בפעם הראשונה או להמציא משהו בפעם הראשונה וזה יעבוד במאה אחוז ושזה יהיה ממש מושלם, זה ממש לא הגיוני וכפי שאמרנו לכל דבר יש את הדרך שלו להצלחה.

מייקל גו'רדן הכדורסלן הכי טוב בכל הזמנים לרוב הדעות, הוא מספר שמאז שהתחיל לשחק כדורסל הוא בעצם כל הזמן החטיא סלים מנצחים וכל הזמן עשה עוד ועוד טעויות, החטיא סלים קריטיים במשחקים כל כך חשובים ורק זה בעצם מה שגרם לו להיות השחקן הכי טוב בעולם וזאת מכיוון שהדרך להצלחה הייתה בלקיחת משוב למידה בדרך להצלחה שלו.

בסדנאות NLP להתפתחות אישית אנחנו עובדים על ערעור המחשבות שמגבילות אותנו והפחד מהכשלון שלא נצליח, ומה יגידו עלינו? כן זה הפחד הדומיננטי שלנו שמונע מאיתנו להגיע לאן שבעצם אנחנו רוצים להגיע.

אז מה חשוב יותר הדרך או המהירות למטרה?

הדרך מאוד חשובה להצלחה והמהירות מגיעה עם הלמידה והניסיון וככל שנלמד יותר מהטעיות שלנו כך נגיע מהר יותר למטרה. 😊

נגישות